HENSEL wiring strip for rated current 400 A, 2 m long
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Wiring strip for electrical connections 400 A between busbars and installation devices.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Wiring strip 400A, length 2 m (Mi VS 400) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Juhtmestik ja kaablihaldus
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC001898 |
| Leveys | 15.5 mm |
| Paksuus | 8 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Tunnus-talitlusvool | 400 A |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.