Fluke True-RMS-DMM voor industrieel gebruik
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
De Fluke 87-V omvat verbeterde meetfuncties en functies voor probleemoplossing, hogere resolutie en grotere nauwkeurigheid voor het verhelpen van storingen in motoraandrijvingen, bedrijfsautomatisering, stroomverdeel-inrichtingen en elektromechanische apparatuur.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FLUKE-87-5/EUR True RMS Multimeter |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Käsitsi/automaatselt |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 1000 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 10 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 10 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 50 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suojausaste (IP) | IP30 |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 1090 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 9999 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 199.99 kHz |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.