Fluke AC-stroomtang, 915 mm (36 inch)
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
De i3000s Flex is een AC-stroomtang die volgens het Rogowskiprincipe werkt. Hij kan gebruikt worden voor stroommetingen tot 3000 A bij gebruik in combinatie met oscilloscopen, recorders of dataloggers. Door de flexibele lichtgewicht meetkop snel en gemakkelijk te installeren op moeilijk bereikbare plaatsen.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | I3000S FLEX-36 AC Flexible Current Clamp (3000 A), 915 mm |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 1-3000 A |
| Klambri avamine | 275 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.