Fluke SureGrip™-tangklemmen
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
De AC283A is een set zwarte en rode tangklemmen, geconstrueerd in het Fluke SureGrip ™ -ontwerp. SureGrip ™ -accessoires zijn ontworpen om de stabiliteit in gladde handen te verbeteren. Rubberen overgegoten oppervlakken en vingervormige rondingen geven de gebruiker een comfortabele, betrouwbare grip op het accessoire, zodat ze zich kunnen concentreren op het maken van een nauwkeurige meting. Beschikt over een flexibele geïsoleerde schacht van 11,4 cm lengte met een tangopening van 5 mm. Aanbevolen voor gebruik met de Fluke TL222- en TL224-meetsnoeren.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AC283A SureGrip Pincer Clip Set |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Tööriistade tarvikud
|
| Päritoluriik* | TW |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 9095 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Crocodile clip |
| Voolutaluvusvõime | 1 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suurim tööpinge | 600 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.