Fluke Lithium-ionbatterij 3000 mAh
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BP500 Lithium-ion battery, 7.4V 3000 mAh |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Tööstusakud ja -laadijad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8507 6000 00 |
| ETIM | EC003893 |
| Nimipinge | 7.4 V |
| Laius | 28 mm |
| Mudel | Liitium-ioonaku |
| Rakendus | Tsükliline |
| Mass/kaal | 205 kg |
| Mahtuvus | 3000 Wh |
| Liik | Muul viisil |
| Pikkus | 90 mm |
| Suurim laadimisvool | 0 A |
| Kõrgus koos poolusega | 40 mm |
| Max. unloading current | 0 A |
| Cycle life at 80% depth of discharge (DOD) | 0 |
| Mahtuvus 20 h | 0 Ah |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.