Fluke 177X LI-ION-BATTERIJ
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
4 Ah, 3,65 V oplaadbare Li-ion-batterij. Voor gebruik binnen een temperatuurbereik van -30 tot 85 °C (controleer het bedrijfstemperatuurbereik van het instrument).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 177X BATT W/HOUSING 177X LI-ION BATTERY |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Tööstusakud ja -laadijad
|
| Päritoluriik* | FR |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8507 6000 00 |
| ETIM | EC003893 |
| Nimipinge | 3.65 V |
| Laius | 60 mm |
| Mudel | Liitium-ioonaku |
| Rakendus | Tsükliline |
| Mass/kaal | 0.147 kg |
| Mahtuvus | 14.5 Wh |
| Liik | Muul viisil |
| Pikkus | 90 mm |
| Suurim laadimisvool | 4 A |
| Kõrgus koos poolusega | 90 mm |
| Max. unloading current | 5 A |
| Cycle life at 80% depth of discharge (DOD) | 0 |
| Mahtuvus 20 h | 4 Ah |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.