Fluke SureGrip™-luchttemperatuurmeetprobe
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Fluke 80PK-24 SureGrip™-luchttemperatuurmeetprobeThermokoppel type K voor metingen in lucht en niet-corrosieve gassen.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 80PK-24 SureGrip Air Probe |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Elektrimõõteriistad Temperatuuriandur
|
| Päritoluriik* | MX |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Mudel | Sõrmkontakt |
| Mõõteulatus | -40-816 °C |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Ühenduskaabli pikkus | 1 m |
| Sondi pikkus | 216 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.