HENSEL cable gland, Pg 48
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 5 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Cable glands for knockouts Pg 48 and sealing range Ø 34-44 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable gland IP 65, Pg 48, 960oC, seal .r. 34-44mm, grey RAL 7035 (AKS 48) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 9010 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 14 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 72.5 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 34-44 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 48 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.