HENSEL cable gland, Pg 29
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Cable glands for knockouts PG 29 and sealing range Ø 18-25 mm.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable gland IP 65, Pg 29, 960oC, seal .r. 18-25mm, grey RAL 7035 (AKS 29) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 11 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 46.5 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 18-25 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 29 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.