Thermost, Exxact, kosketusnäytöllä, yleismalli, valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Termostaatti |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen esitystapa | Mekanismi kiinnityskehyksellä |
| Laitteen käyttötarkoitus | Põrand ja ruum |
| Teknologiatyyppi | Elektroninen |
| Tuotekohtainen sovellus | Lämmitys |
| väri | valkoinen (RAL 9003) |
| Määrä per sarja | Sarja 1 |
| [Ue] nimellisjännite | 230 V AC 50 Hz |
| [In] Nimellisvirta | 16 A ( Resistiivne koormus) |
| Valvontalaitteen tyyppi | Puutetundlik ekraan |
| Kytkimen toiminto | Kaksisuuntainen |
| Näytön tyyppi | OLED-näyttö |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet |
| Kiinnitysliittimen kapasiteetti | 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n joustavalle kaapelille/kaapeleille 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n kiinteälle kaapelille/kaapeleille |
| Temperatuuri seadistusvahemik | 5…35 °C ruumirežiim 5…50 °C põranda režiim |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Kiinnitystapa | Ruuvit |
| Korkeus | 71 mm |
| Leveys | 71 mm |
| Asennussyvyys | 28 mm |
| Ulostulon syvyys | 19 mm |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP20 |
| IK-suojausluokka | IK02 |
| Standardit | EN 60669-1 EN 60730-2-9 |
| Tuotesertifikaatit | SEMKO CE NEMKO FIMKO |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 8,800 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 10 000 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 10,200 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 154,000 g |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.