S&P PBB/4-450/32
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | PBB/4-450/32 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Õhuringlusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011012 |
| Väri | Musta |
| Leveys | 650 mm |
| Malli | Põrand |
| Syvyys | 560 mm |
| Kokkupandav | Ei |
| Pöörduvad | Kyllä |
| Võimsustarve | 0.48 kW |
| Pöörlemiskiirus | 1290 1/min |
| Materiaali | Töödeldud teras |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Sobib riputi pikkus | 0 mm |
| Korkeus | 925 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Suojausaste (IP) | IP65 |
| Ühenduspinge | 230 V |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Ei |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 6700 m³/h |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Ei |
| Tiiviku läbimõõt | 450 mm |
| Sätte juhtimisega | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.