S&P HV-230 A E *230-240V 50*
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | HV-230 A E (230-240V 50) RE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC010930 |
| Väri | Valkoinen |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 325 mm |
| Võimsustarve | 0.028 W |
| Siseläbimõõt | 262 mm |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | IPX4 |
| Hügrostaat | Ei saatavilla osoitteesta |
| Žalusii | Automaatne |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 489 m³/h |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Ei |
| Ajastin | Ei saatavilla osoitteesta |
| Koos tagasivooluklapiga | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.