S&P ECO ROOM 150/430
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | ECO ROOM 150/430 |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Eluruumide soojustagastusseadmed
|
| Päritoluriik* | GB |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC011285 |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 370 mm |
| Syvyys | 120 mm |
| Seinale paigaldatav | Kyllä |
| Kere materjal | Muovi |
| Tugiprotokoll MODBUS | Kyllä |
| Termokaitsega | Kyllä |
| With internal carbon dioxide (CO2) sensor | Kyllä |
| Suitable for (extra) carbon dioxide (CO2) sensor | Kyllä |
| With internal humidity (RH) sensor | Kyllä |
| Suitable for (extra) humidity (RH) sensor | Kyllä |
| With wired control unit | Kyllä |
| Suitable for wired control unit | Kyllä |
| With zone controller | Kyllä |
| Suitable for zone controller | Kyllä |
| With constant volume flow control | Kyllä |
| Pideva rõhureguleerimisega | Kyllä |
| Vasak/parem suund pööratav | Kyllä |
| Kiiruse juhtimise liik | Ei saatavilla osoitteesta |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Ei |
| Koos kütteelemendiga | Kyllä |
| Koos möödavooluga | Ei |
| Kanali nimiläbimõõt | 100 mm |
| Sobib juhtmevabaks kaugjuhtimiseks | Ei |
| Digitaalse ekraaniga | Ei |
| Soojuslik kasutegur vastavalt EPN standardile | 75 % |
| Elupiirkonna ühendus, all | Ei |
| Elupiirkonna ühendus, vasakul küljel | Ei |
| Elupiirkonna ühendus, paremal küljel | Ei |
| Elupiirkonna ühendus, ülal | Ei |
| Katuse üphendus, küljel | Ei |
| Katuse üphendus, ülal | Ei |
| Sobib keskkütte boileri ühenduseks | Ei |
| Põranda paigaldus | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.