S&P CBM-9/7 420 4P RE VR IP55 F
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CBM-9/7 420 4P RE VR IP55 F |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Nimellisvirta | 3.2 A |
| Leveys | 233 mm |
| Korkeus | 390 mm |
| Syvyys | 381 mm |
| Kere materjal | Teras |
| Sobib väliskasutuseks | Ei |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Ühendatav toitepinge | 1 x 230 V |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Tiiviku materjal | Teras |
| Kere pinnakaitse | Sendzimir protsessiga tsingitud |
| Tiiviku pinnakaitse | Sendzimir protsessiga tsingitud |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | Ei |
| Ühekiiruseline mootor | Kyllä |
| Tagasitõmbe sulgur | Ei saatavilla osoitteesta |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 1500, 4 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) | 1600 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | Ei |
| Tiiviku mudel | Ette painutatud |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.