S&P SILENT-300 CZ ‘PLUS’ SILVER DESIGN-3C (220-240V 50
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | SILENT-300 CZ ‘PLUS’ SILVER DESIGN-3C (220-240V 50HZ) RE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Kompaktsed ventilatsiooniseadmed
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC001144 |
| Asennusmenetelmä | Seina-/kanalipaigaldus |
| Kooste ehitus | Standardi |
| Väri | Hõbedane |
| Malli | Aksiaalne |
| Signaalin jännite | 230 V |
| Kere materjal | Muovi |
| Vooluhulk | 297 m³/h |
| Nimilaius | 247 mm |
| Toitepinge sagedus | 50 Hz |
| Õhu voolusuund | Õhu ärajuhtimine |
| Suojausaste (IP) | IP45 |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Kyllä |
| Compatible with Apple HomeKit | Kyllä |
| Compatible with Google Assistant | Kyllä |
| Compatible with Amazon Alexa | Kyllä |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.