OSRAM Halogen lamp with reflector OSRAM 64333 A 40W 3400K 20×1 connector: female
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 20 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
Halogen lamps with reflector, current-controlled, 30…40 W
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Halogen lamp with reflector OSRAM 64333 A 40W 3400K 20×1 connector: female |
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Kategoriat |
Madalpinge halogeen-reflektorlambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 2198 00 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kogupikkus | 35 mm |
| Halkaisija | 35.3 mm |
| Värvustemperatuur | 3400 K |
| Lambi võimsus | 40 W |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.