HENSEL Mi HRC fuse switch disconnector box , 4x3xHRC00,bus-mounted, 630A, 5-pole
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 12 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kuvaus
Enclosure for the assembly of power switchgear and controlgear assemblies up to 630 A or as single enclosure. Made of high-quality polycarbonate, total insulated. Large wall feed-throughs for the wiring between enclosures. Cable entry on all enclosure walls via metric knockouts or flanges. Enclosure for wall mounting also via external brackets or mounting rails. Enclosure with fuse switch disconnector HRC 00, 3-pole, according to IEC 60947-3 bus-mounted. Without incoming terminals. With PE and N terminals and protection cover. Connection direction can be changed. Lid fasteners for tool operation.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Mi-Busbar box with f.sw. disc., 4 x NH 00 (Mi 6646) |
| Tuotemerkki | HENSEL |
| Kategoriat |
Kaitselüliti-lahklülitid
|
| Päritoluriik* | FI |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Nimellinen eristysjännite Ui | 690 V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 125 A |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 800 V |
| Sisestatava kaitsme mõõdud | NH00 |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.