Fluke Fluke 87V MAX DMM en PVLEAD1 MC4 meetsnoeren, bundel
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
De bundel omvat de Fluke 87V MAX True RMS digitale multimeter voor zwaar gebruik en de Pomona Electronics PVLEAD1 Solar PV meetsnoeren
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | FLK-87VMAX-PVLEAD1 Fluke 87V MAX DMM and PVLEAD1 MC4 Test Leads Bundle |
| Tuotemerkki | Fluke |
| Kategoriat |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Käsitsi/automaatselt |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 1000 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 10 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 10 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 50 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suojausaste (IP) | IP67 |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 1090 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 9999 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 199.99 kHz |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.