3 pistorasia, Exxact, valmis tuote, 2P + E, 16A, Schuko, sulkimella, valkoinen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Pistorasia-lähtö |
| Laitteen käyttötarkoitus | Virtalähde |
| Ulostulon napojen konfiguraatio | 2P + E |
| Pistorasioiden lukumäärä | 3 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Värin sävy | valkoinen (RAL 9003) |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen esitystapa | Täydellinen tuote |
| Laitteen asennus | Pinnanurk |
| Ulostulon standardi | CEE 7/3 |
| Ulostulostandardin kuvaus | Sivuttaismaadoitus |
| Kannen tyyppi | Lapsisuojattu |
| [Ue] nimellisjännite | 250 V |
| Verkon tyyppi | AC |
| Kiinnitystapa | Ruuvit |
| Materiaali | ASA + PC |
| Pintakäsittely | Käsittelemätön |
| Pinnan viimeistely | Kiiltävä |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet |
| Silmukkaliittimien määrä | 2 |
| Pultin kannan muoto | Pozidriv nro 1 ja yhdistetty kanta |
| Kiinnitysliittimen kapasiteetti | 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n joustavalle kaapelille/kaapeleille 1 x 1,5…2 x 2,5 mm²:n kiinteälle kaapelille/kaapeleille |
| IP-suojausluokka | IP21 |
| Korkeus | 158 mm |
| Syvyys | 72,0 mm |
| Leveys | 87 mm |
| Ulostulon syvyys | 72 mm |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Standardit | IEC 60884-1 SS 4280834 NEK 502:2006 VDE 0620-1 SFS 5610:2004 |
| Tuotesertifikaatit | NEMKO FIMKO SEMKO |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 7,900 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 9,800 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 24,500 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 292,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 5 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 40 000 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 9,800 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 24,500 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 1,460 kg |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.