Cover frame, Exxact Primo, 2 gangs, anthracite
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Exxact |
| Esteettinen nimi | Primo |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kehys |
| Ryhmien lukumäärä | 2 paikkaa |
| Värin sävy | antrasiitti |
| Määrä per sarja | 5-osainen sarja |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Syväsukellus Pinta |
| Materiaali | ABS (akryylinitriili-butadieeni-styreeni) |
| Standardit | EN 60669-1 IEC 60884-1 |
| Tuotesertifikaatit | NEMKO SEMKO FIMKO CE |
| IP-suojausluokka | IP44 täiendava tihenduskomplektiga IP20 |
| Pinnan viimeistely | Matta |
| Korkeus | 158 mm |
| Pintakäsittely | Lakattu |
| Leveys | 87 mm |
| Syvyys | 11,6 mm |
| IK-suojausluokka | IK03 |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 1,500 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 10,700 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 16,100 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 40,000 g |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Takuu | 18 months |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.