THORNeco IP65 Moisture-proof diffuser luminaire
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
IP65 DALI LED Moisture proof luminaire with opal diffuser for indoor and covered outdoor installation. Innovative design with extra long bracket sliders (200 mm) for ease of installation making it an ideal refurbishment luminaire. Made of high quality polycarbonate (UV stabilised), the design is streamlined and clip free, whilst still providing easy but secure access to the driver. Total luminous flux: 2200 lm, , CCT: 4000K, Lifetime: 50.000hrs @L80, Colour Rendering: CRI > 80, Chromaticity tolerance (initial MacAdam): 4, Impact strength: IK08. Tool-free installation, BESA compatible. DALI driver offering dimming range x to 100% via DALI-2 and switchDIM. DC level adjustable. Mains frequency 0/50/60 Hz. Suitable for emergency escape lighting systems acc. to EN 50172. Available accessories: Suspension kit. Dimensions: 635 x 94 x 76 mm,weight: 0.85 kg.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | JULIE FLEX 600 2200 840 DALI – IP65 Moisture-proof diffuser luminaire |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 94 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 635 mm |
| Kõrgus/sügavus | 76 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 18 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2200 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.