THORNeco Accessory for LED recessed panel
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 135 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Surface mounting kit for Q622 THORNeco LED Panels (Anna Vario, Anna Vario Flex, Caro). Compatible with THORNeco Just Emergency kit. Weight: 1.05 kg
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TECO SURFACE MOUNT BOX Q622 – Accessory for LED recessed panel |
| Bränd | THORNeco |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustite raamid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 625 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 625 mm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.