S&P TCBT/4-710/H-
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TCBT/4-710/H-B (230/400V50HZ) V5 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Kanali-juurdluseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 3.44 kW |
| Ühendus | Äärikuga |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Termokaitsega | No |
| Kere läbimõõt | 806 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 26415 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 23070.3 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 17724.2 m³/h |
| Rõhk 2 | 150 Pa |
| Rõhk 3 | 325 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Kanali läbimõõt | 710 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 40 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Kahekiiruseline mootor | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.