S&P PER-630 EX
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PER-630 EX |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Õhuvõred ja difuusorid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 9000 00 |
| ETIM | EC011360 |
| Värvus | Must |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Plast |
| Kanali nimilaius | 630 mm |
| Kanali nimikõrgus | 630 mm |
| Servomootor, seadistatav | No |
| Sisseehitatud aknaga | No |
| Esikülje laius | 696 mm |
| Esikülje kõrgus | 696 mm |
| Mahu säte | Puudub |
| Vertikaalsed ribid | No |
| Ribide kaksikrida | No |
| Kuul(klapp)kaitsega | No |
| Ümara õhukanali jaoks | Yes |
| Kanali läbimõõdule | 630 mm |
| Õhuvoo struktuur, seadistatav | No |
| Siseosade / resti paigaldamine | Varjatud kruvi |
| Termostaatiliselt seadistatav | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.