S&P HCBB/4-500/H- *230V 50*
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCBB/4-500/H-A (230V50HZ) V5 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Värvus | Sinine |
| Laius | 630 mm |
| Kõrgus | 630 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Võimsustarve | 0.761 W |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 8848 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 7738.97 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 5265.16 m³/h |
| Rõhk 2 | 75 Pa |
| Rõhk 3 | 175 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Taimer | Puudub |
| Tiiviku läbimõõt | 500 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.