S&P Dakventilatoren, CTVB/6-200 N (220-240V50HZ) N8
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Dakventilatoren, CTVB/6-200 N (220-240V50HZ) N8 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Katuseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC011011 |
| Nimivool | 0.2 A |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Sisseehitatud taimer | Yes |
| Tugiprotokoll MODBUS | Yes |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Nimipinge | 230 V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Inside micrometer | 0 mm |
| Termokaitsega | Yes |
| Talitlus äpiga | Yes |
| With pressure sensor | Yes |
| Suitable for (extra) pressure sensor | Yes |
| Max. air volume at 50 Pa | 502.633 m³/h |
| With constant volume flow control | Yes |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 200 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 234 mm |
| Koos traadita kaugjuhtimisega | Yes |
| Talitluskõrgus, töökõrgus | 415 mm |
| Ülekandega ajam | No |
| Suurim elektriline sisendvõimsus | 0.034 kW |
| Helisummutusega | Yes |
| Kere materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Tiiviku materjal | Teras |
| Aksiaalmudel | No |
| Tiiviku materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Kere pinnakaitse | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Tiiviku pinnakaitse | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Toiteõhu katuseventilaator | No |
| Väljalaske suund | Vertikaalne |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Alusmõõt, sisemine, nelinurkne | 435 mm |
| Helirõhu tase 4 meetri kaugusel (väljapool) Qmax | 40 dB(A) |
| Ühekiiruseline mootor | No |
| Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav | Trafo |
| Tagasitõmbe sulgur | Puudub |
| Ventilaatori erivõimsus Qmax korral | 127 kW/(m³/s) |
| Katte kujundus | Ümmargune |
| Sobib juhtmevabaks kaugjuhtimiseks | Yes |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.