S&P HCTT/4-560-B
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HCTT/4-560-B (400V50HZ) VE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Katuseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011011 |
| Nimivool | 2.3 A |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Inside micrometer | 750 mm |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 70 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 560 mm |
| Ülekandega ajam | No |
| Tiiviku materjal | Plast |
| Aksiaalmudel | Yes |
| Toiteõhu katuseventilaator | No |
| Väljalaske suund | Horisontaalne |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Alusmõõt, sisemine, nelinurkne | 905 mm |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Mitmekiiruseline mootor koos | Kolmnurkne täht |
| Katte kujundus | Seenekujuline |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.