S&P CMPT/2-160 EXDIIBT6 LG0 PP (230/400V50HZ)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CMPT/2-160 EXDIIBT6 LG0 PP (230/400V50HZ) |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Laius | 445 mm |
| Kõrgus | 525 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Termokaitsega | Yes |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 40 °C |
| Ühendatav toitepinge | 3 x 400 V |
| Ülekandega ajam | No |
| Kere materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Tiiviku materjal | Plast |
| Tiiviku materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Kere pinnakaitse | Töötlemata |
| Tiiviku pinnakaitse | Töötlemata |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Tagasitõmbe sulgur | Puudub |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 3000, 2 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) | 440 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) | 274 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (600 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (800 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (1000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (1500 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (2000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (2500 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (3000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (3500 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (4000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (4500 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (5000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (6000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (8000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (10000 Pa (staatiline) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (14000 Pa (staatiline, 20°C) | 0 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (18000 Pa (staatiline, 20°C) | 0 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | No |
| Kanali nimiläbimõõt, imemispoolel | 160 mm |
| Kanali nimiläbimõõt, jaotuspoolel | 160 mm |
| Akustiline võimsus sagedusel 63 Hz | 52 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 125 Hz | 60 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 250 Hz | 72 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 500 Hz | 75 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 1000 Hz | 77 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 2000 Hz | 75 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 4000 Hz | 70 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 8000 Hz | 63 dB |
| Tiiviku mudel | Ette painutatud |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.