S&P CBT-100 N LG270
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CBT-100 N LG270 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Nimivool | 2.9 A |
| Laius | 434 mm |
| Kõrgus | 511 mm |
| Sügavus | 328 mm |
| Võimsustarve | 0.75 kW |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Termokaitsega | No |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 120 °C |
| Ühendatav toitepinge | Muul viisil |
| Ülekandega ajam | No |
| Kere materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Tiiviku materjal | Alumiinium |
| Tiiviku materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Kere pinnakaitse | Kaetud |
| Tiiviku pinnakaitse | Kaetud |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav | Sagedus |
| Tagasitõmbe sulgur | Puudub |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 3000, 2 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) | 1197 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) | 1142 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (600 Pa (staatiline) | 1082 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (800 Pa (staatiline) | 1011 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (1000 Pa (staatiline) | 923 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (1500 Pa (staatiline) | 700 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (10000 Pa (staatiline) | 1250 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | No |
| Kanali nimiläbimõõt, imemispoolel | 140 mm |
| Kanali nimiläbimõõt, jaotuspoolel | 100 mm |
| Kanali nimilaius, jaotuspoolel | 100 mm |
| Kanali nimikõrgus, jaotuspoolel | 100 mm |
| Akustiline võimsus sagedusel 63 Hz | 54 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 125 Hz | 66 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 250 Hz | 81 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 500 Hz | 89 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 1000 Hz | 87 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 2000 Hz | 86 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 4000 Hz | 79 dB |
| Akustiline võimsus sagedusel 8000 Hz | 71 dB |
| Tiiviku mudel | Otse avaneb |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.