HENSEL Mi switch disconnector box 630A 4-pole + PE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 10 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Enclosure for the assembly of power switchgear and controlgear assemblies up to 630 A or as single enclosure. Made of high-quality polycarbonate, total insulated. Large wall feed-throughs for the wiring between enclosures. Cable entry on all enclosure walls via metric knockouts or flanges. Enclosure for wall mounting also via external brackets or mounting rails. Enclosure with switch disconnector 630 A, 4-pole, according to IEC 60947-3. With PE-terminals for copper conductors. Lockable handle of the switch disconnector. Lid fasteners for tool operation. Cable entry only possible via flanges.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mi-Box with isolator 630 A,4-pole +PE, size 8 IP 65, with outer handle (Mi 7866) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Lülitite lahklülitid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000216 |
| Nominaalne püsivool Iu | 630 A |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-talitluspinge | 500 V |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP65 |
| Pealüliti variant | Yes |
| Turvalüliti versioon | No |
| Teenindus-/hoolduslüliti variant | No |
| Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW | 13 kA |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.