Fluke Remote Display True RMS AC/DC Clamp Meter with iFlex
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Wees op alles voorbereid.De Fluke 381 biedt alles wat u van een stroomtang mag verwachten en is bovendien uitgerust met een afneembaar display voor nog meer flexibiliteit. Eén technicus kan nu werkzaamheden uitvoeren; waarvoor normaal gesproken twee werknemers worden ingezet. Klem de Fluke 381 om een geleider; koppel het display los en verplaats u door de ruimte om de verschillende functies te bedienen of beveiligingsvoorzieningen te verwijderen; terwijl u ondertussen de meetwaarden in realtime bekijkt.De flexibele stroomtang iFlex (inbegrepen) vergroot het meetbereik tot 2500 A AC; waardoor een grotere flexibiliteit van het display wordt bereikt; metingen kunnen worden verricht aan geleiders met afwijkende afmetingen en draden beter bereikbaar zijn.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-381 Remote Display TRMS Clamp Meter |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC/DC |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Automaatne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.1-2500 A |
| Voolu mõõteulatus, DC | 0.1-1000 A |
| Klambri avamine | 34 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.