HENSEL ENYSTAR cover plate set for enclosure size 2
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 64 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Closing plate set without knockouts for ENYSTAR enclosure size 2. 2 x enclosure wall 2, 2 x enclosure wall 3.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Closing plate set, for ENYSTAR box, size 270 x 360 mm (FP VS 20) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC002524 |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Kapi paigalduslaius | 270 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 186 mm |
| Materjal | Plast |
| Sobib kasutamiseks küljepaneelina | Yes |
| Sobib kasutamiseks tagapaneeliks | No |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.