HENSEL busbar terminal for direct connection Cu/Alu 120-300 mm²
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Terminal for direct connection on busbars for Cu/Alu conductors, 120-300 mm².
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal for busbar conection 120÷300mm2, for Cu/Alu for busbars 20×10 & 30x10mm (KS 300) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8537 1098 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 185 mm² |
| Klambriga | 38 mm |
| Lati laius | 20-30 mm |
| Lati paksus | 10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | No |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.