Fluke Fluke 87V MAX DMM en PVLEAD1 MC4 meetsnoeren, bundel
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
De bundel omvat de Fluke 87V MAX True RMS digitale multimeter voor zwaar gebruik en de Pomona Electronics PVLEAD1 Solar PV meetsnoeren
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLK-87VMAX-PVLEAD1 Fluke 87V MAX DMM and PVLEAD1 MC4 Test Leads Bundle |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad Multimeeter
|
| Päritoluriik* | US |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 3200 00 |
| ETIM | EC000069 |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Käsitsi/automaatselt |
| Pinge suurim mõõteulatus, AC | 1000 V |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 10 A |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 10 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 50 MOhm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Temperatuuri suurim mõõtepiirkond | 1090 °C |
| Mahtuvuse suurim mõõtepiirkond | 9999 µF |
| Maks. sageduse mõõtepiirkond | 199.99 kHz |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.