Fluke C177X DRAAGTAS
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Vervangende draagkoffer voor meegeleverde koffer van de Fluke 1777. De draagkoffer is voorzien van wielen en biedt veilige opslag voor een meetinstrument, meegeleverde accessoires met ruimte voor andere items (extra accessoires of gereedschap).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | C177X/6000 C177X SOFT CASE |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Töökoja masinad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
4202 1299 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 250 mm |
| Mudel | Kast |
| Kõrgus | 260 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Materjal | Muul viisil |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.