Fluke 3000A 4-PH Fluke 1735 & 1745 flexibele stroomtang-set
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FS17X5-TF-II 3000A 4-PH Fluke 1735 & 1745 Thin flexi set |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Mõõteriistad
|
| Päritoluriik* | RO |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Mõõteulatuse valik | Manuaalne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.45-3000 A |
| Klambri avamine | 186 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 600 V |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.