Langaton kytkin, 1 g 2 g SysM
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Tuotemerkki | Merten |
| Alue | Merten |
| Esteettinen nimi | System M M-Creativ M-Smart M-Elegance M-Plan |
| Tuotteen nimi | Ühendatud süsteemid |
| Seadme lühinimi | FLS |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Kytkin yhdistetty |
| Laitteen käyttötarkoitus | Kaukosäädin |
| Laitteen esitystapa | Mekanismi kiinnityskehyksellä |
| Keskittimien yhteensopivuus | 2. sukupolven Wiser-keskus |
| Mobiilisovelluksen nimi | Wiser Home |
| Teknologiatyyppi | Elektroninen |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Pinta |
| Toide | aku : liitium 1 x 3 V / CR2032 |
| Aku kasutusiga | 5 aasta(d) |
| Funktsiooniklahvide arv | 4 |
| Koordinaadi tüüp | Juhtmevaba targem |
| Edastuse tugikeskkond | Raadiosagedus |
| Valvontalaitteen tyyppi | kaugjuhtimispult lüliti kaugjuhtimispult rulood kaugjuhtimispult dimmerduse reguleerimine üles/alla |
| Ohjelmiston nimi | Wiser rakendus |
| Tarkvara funktsioon | Seadme püsivara uuendamine |
| Liitettyjen laitteiden enimmäismäärä | Zigbee 3.0: 1 |
| Tietoliikenneverkon tyyppi | Bluetooth juhtmevaba (2,4 GHz), 2,5 mW |
| Järjestelmävaatimukset | Android 5.1 või uuem Wiser rakendus Apple iOS 10.0 või uuem Wiser rakendus Bluetooth 4.1 või uuem Bluetooth Wiser Home Touch Wiser Home Control |
| Paikallinen signaali | Side olek: 1 LED (roheline/punane) Patarei vajab vahetamist: 1 LED (punane) |
| Kiinnitystapa | Sisestatud Kruvid Stick |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Ympäristön käyttölämpötila | −5…55 °C |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Tuotesertifikaatit | CE |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 8,100 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 9,700 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 9,800 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 76,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | S03 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 36 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 30,000 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 30,000 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 40 000 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 3,196 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.