THORNeco LILY LED SPOT IP44 24° 68 850 940 – Spotlight module
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 36 tk | Kaubaalus: 288 | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
IP44 LED Downlight. Light engine for individual solutions with 24° beam angle for indoor applications. Wide range of bezel trims or pendant cans within the LILY portfolio to complete product available separately. Total luminous flux: 900 lm, Luminaire input power: 9 W. Luminaire efficacy: 100 lm/W. Correlated colour temperature*: 4000 Kelvin. Lifetime: 50.000hrs @L80. Colour Rendering Index: CRI > 90 for best light quality. Chromaticity tolerance (initial MacAdam): 3. Included connectors for easy and tool-free loop-in loop-out wiring, LED driver suitable for use with leading and trailing edge dimmers from approved manufacturers. Compatible with Plug&Play Emergency kit for 3 hour emergency conversion (96634428 or 96635766). Covering with insulation materials possible. Lumen package adjustable on site 2 steps: (FLEX1 900 lm (9W), FLEX2 – 600 lm (6W)). Detailed power setting information available on www.THORNeco.com. Weight: 0.27 kg.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | LILY LED SPOT IP44 24° 68 850 940 – Spotlight module |
| Tuotemerkki | THORNeco |
| Kategoriat |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 9 W |
| Efektiivne valgusvoog | 900 lm |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.