Sylvania SYLPENDANT BLACK
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
SYLPENDANT BLACK
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | SYLPENDANT BLACK |
| Tuotemerkki | Sylvania |
| Kategoriat |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 1190 00 |
| Leveys | 0 mm |
| Pituus | 1650 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1650 mm |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimellisjännite | 220-240 V |
| Suojausaste (IP) | IP20 |
| Süsteemi võimsus | 25 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Valgusti tõhusus | 0 lm/W |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.














Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.