Sylvania SINGWIRE MECH ONLY 3M CHROME
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
3000mm single wire suspension mechanical – Chrome
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | SINGWIRE MECH ONLY 3M CHROME |
| Tuotemerkki | Sylvania |
| Kategoriat |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | GB |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
9405 9900 00 |
| Leveys | 0 mm |
| Korkeus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pituus | 0 mm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.