ASKELRELE
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Step Rel. 2NO 10A/2 Switching sequences 230VAC (27.21.8.230.0000) |
| Tuotemerkki | FINDER |
| Kategoriat |
Asennustarvikkeet ja -osat |
| Alkuperämaa | IT |
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8536 4900 00 |
| Asennusmenetelmä | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Funktsioon | Mehaaniline |
| Tunnusvool | 10 A |
| Toitepinge | 184-253 V |
Pakkaus: 1
Minimaalne tellimuse kogus: 10
EAN: 8012823352268
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.
















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.