S&P Wandaxiaalventilatoren, HDT/6-450 EXDIIBT4 (230/400V50HZ)D VE
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | Wandaxiaalventilatoren, HDT/6-450 EXDIIBT4 (230/400V50HZ)D VE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Plahvatuskindlad tööstusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC001342 |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kere materjal | Alumiini |
| Temperatuuriklass (direktiivi 94/9/EC järgi) | T4 |
| Device group (in accordance with directive 94/9/EC) | II |
| Paigalduskoht | Sein |
| Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas | ATEX 1 -gaasi plahvatuskaitse, Cat. 2G |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Suojausaste (IP) | IP55 |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Keskmine temperatuur | 25 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 450 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 5300 m³/h |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.