S&P Wandaxiaalventilatoren, HCBB/4-250/H-A (230V50/60HZ) VE
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | HCBB/4-250/H-A (230V50/60HZ) VE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Väri | Sininen |
| Leveys | 315 mm |
| Korkeus | 315 mm |
| Syvyys | 187 mm |
| Võimsustarve | 0.084 W |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Suojausaste (IP) | IP65 |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Hügrostaat | Ei saatavilla osoitteesta |
| Žalusii | Ei saatavilla osoitteesta |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1131.88 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1131.88 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 964.543 m³/h |
| Rõhk 2 | 0 Pa |
| Rõhk 3 | 25 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Kyllä |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Kyllä |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Ei |
| Ajastin | Ei saatavilla osoitteesta |
| Tiiviku läbimõõt | 250 mm |
| Koos tagasivooluklapiga | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.