S&P SL-2500N A
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | SL-2500N A |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Õhupuhastid ja õhuniisutajad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8516 3300 00 |
| ETIM | EC001212 |
| Kaitseklass | I |
| Väri | Kroom |
| Leveys | 240 mm |
| Korkeus | 192 mm |
| Syvyys | 270 mm |
| Mass/kaal | 5.5 kg |
| Müra tase (talitlusel) | 0 dB |
| Aktiveerimismoodus | Lähedusandur |
| Kere materjal | Muovi |
| Õhu vooluhulk | 0 m³/h |
| Aroomi eritusega | Ei |
| Pistikühendusega | Ei |
| Jännite | 220-240 V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Suojausaste (IP) | Muul viisil |
| Kaitse vandalismi eest | Ei |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.