S&P HCTT/4-560-B
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | HCTT/4-560-B (400V50HZ) VE |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Katuseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011011 |
| Nimellisvirta | 2.3 A |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Inside micrometer | 750 mm |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 70 °C |
| Kanali nimiläbimõõt | 560 mm |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Tiiviku materjal | Muovi |
| Aksiaalmudel | Kyllä |
| Toiteõhu katuseventilaator | Ei |
| Väljalaske suund | Vaakasuora |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | Ei |
| Alusmõõt, sisemine, nelinurkne | 905 mm |
| Ühekiiruseline mootor | Kyllä |
| Mitmekiiruseline mootor koos | Kolmnurkne täht |
| Katte kujundus | Seenekujuline |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.













Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.