S&P CBM-12/12 1100 6PT F
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | CBM-12/12 1100 6PT F |
| Tuotemerkki | S&P |
| Kategoriat |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Nimellisvirta | 4.3 A |
| Leveys | 396 mm |
| Korkeus | 521 mm |
| Syvyys | 490 mm |
| Kere materjal | Teras |
| Sobib väliskasutuseks | Ei |
| Termokaitsega | Kyllä |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 40 °C |
| Ühendatav toitepinge | 3 x 400 V |
| Ülekandega ajam | Ei |
| Tiiviku materjal | Teras |
| Kere pinnakaitse | Sendzimir protsessiga tsingitud |
| Tiiviku pinnakaitse | Sendzimir protsessiga tsingitud |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | Ei |
| Ühekiiruseline mootor | Kyllä |
| Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav | Sagedus |
| Tagasitõmbe sulgur | Ei saatavilla osoitteesta |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 1000, 6 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) | 6400 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | Ei |
| Tiiviku mudel | Ette painutatud |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.

















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.