Pistorasia, Merten System M, 2P + E, 16A, Schuko, tarranpidin, suljin, ruuvittomat liittimet, matta, rubiininpunainen
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Projektimyynti
Kuvaus
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Alue | Merten |
| Tuotteen nimi | Järjestelmä M Liitteet |
| Tuotteen tai komponentin tyyppi | Pistorasia-lähtö |
| Laitteen esitystapa | Mekanismi, jossa on asennuskehys ja peitelevy |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Laitteen asennus | Uppoasennettava |
| Kiinnitystapa | Pultit ja kiinnittimet |
| Laitteen käyttötarkoitus | Virtalähde |
| Pistorasioiden lukumäärä | 1 |
| Ulostulon napojen konfiguraatio | 2P + E |
| Ulostulon standardi | CEE 7/3 |
| Kannen tyyppi | Sildihoidja Lastekaitsega |
| Nimellisvirta | 16 A |
| [Ue] nimellisjännite | 250 V |
| Verkon tyyppi | AC |
| Verkon taajuus | 50/60 Hz |
| Värin sävy | punane ( RAL 3003) |
| Materiaali | Kestomuovit |
| Pinnan viimeistely | Matta |
| Liitännät – liittimet | Ruuviliittimet |
| IP-suojausluokka | IP20 |
| Ulostulon standardipoikkeama | Schuko |
| Leveys | 71 mm |
| Korkeus | 71 mm |
| Standardit | DIN 49440 |
| Ominaisuus | Arvo |
|---|---|
| Pakkauksen tyyppi 1 | PCE |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 1 | 1 |
| Pakkauksen 1 korkeus | 4000 cm |
| Pakkauksen 1 leveys | 7,100 cm |
| Pakkauksen 1 pituus | 7,200 cm |
| Pakkauksen 1 paino | 76,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 2 | BB1 |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 2 | 10 |
| Pakkauksen korkeus 2 | 9,400 cm |
| Pakkauksen leveys 2 | 18,300 cm |
| Pakkauksen pituus 2 | 27,400 cm |
| Pakkauksen paino 2 | 872,000 g |
| Pakkauksen tyyppi 3 | CAR |
| Yksiköiden lukumäärä pakkauksessa 3 | 60 |
| Pakkauksen korkeus 3 | 30,800 cm |
| Pakkauksen leveys 3 | 33,700 cm |
| Pakkauksen pituus 3 | 40,500 cm |
| Pakkauksen paino 3 | 5,668 kg |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.















Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.