Radium PARATHOM® PAR38 13.5W 827 E27
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kuvaus
PAR38-LED for exchange with halogen lamps, warm white light, glass bulb, non-dim, base E27. LED light does not contain UV or IR radiation.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | LED Essence PAR38, RL-PAR38 120 827/FL/E27 |
| Tuotemerkki | Radium |
| Kategoriat |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Yhdenmukaistetun järjestelmän koodi |
8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1569022 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Ei |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Halkaisija | 122 mm |
| Valgusefektiivsus | 86 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pituus | 134 mm |
| Nimellisjännite | 90 V |
| Klaasi kate | Väritön |
| Värvustemperatuur | 90 K |
| Lambi võimsus | 90 W |
| Valgusvoog | 1035 lm |
| Lambi nimetus | PAR38 |
| Hõõglamp | Ei |
| Beam angle | 90 ° |
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.