Radium LED Star Strip 2000 TW, LED STRIP 2000 S TW/24V 50M
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Flexible linear LED module tunable white, sticky back for mounting, for operation electronic driver, control and cooling required, length adjustable.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | LED Star Strip 2000 TW, LED STRIP 2000 S TW/24V 50M |
| Tuotemerkki | Radium |
| Kategoriat |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002706 |
| Leveys | 10 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pituus | 50000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Suojausaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 19.2 W |
| Lambi pinge | 22-25 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 2020 lm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.