Radium LED Star Strip 1200 ZeroPitch Waterproof, LED STRIP 1200ZP S 927/24V/IP67 15M
- Tarjous 3 työpäivän sisällä.
- Tarvittaessa etsimme vastaavan korvaavan tuotteen.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimyynti
Kuvaus
Flexible linear LED module 1200lm/m, continuous line of light, waterproof, sticky back f. mounting, for operation driver required, length adjustable.
| Tuotteen kunto | Uusi |
| Valmistajan nimi | LED Star Strip 1200 ZeroPitch Waterproof, LED STRIP 1200ZP S 927/24V/IP67 15M |
| Tuotemerkki | Radium |
| Kategoriat |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002706 |
| Leveys | 12 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pituus | 30000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 3.5 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Suojausaste (IP) | IP67 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 14.4 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 24 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 1150 lm |
Lisätietoa
| Valitse pakkaus |
|---|
Arvostelun lisäämistä varten kirjaudu sisään.












Arvostelut
Tuotearvosteluja ei ole vielä.